Tatou oloa

Alava e ui mai uaea

Fiber optic cable, e faʻaigoaina foi o le fiber fiber cable o se faʻapotopotoga e faʻaaoga e faʻaliliu ai faʻamatalaga e ala i pulelaa o moli. Fiber optic cable e fausia mai se tasi pe sili atu fibers fiber optic, faʻamalosia ma puipuia i ni mea faʻapitoa e i ai ni mea totino lelei i taimi o laina telefoni feaveaʻi.

Fiva opitika o se tekonolosi e faʻatagaina ai le malamalama e feoaʻi i paipa tioata manifinifi. Tioata paipa e faʻapitoa faʻapitoa, masani 9/125 mo tasi auala fesoʻotaʻiga. Fibers gaosia e eseʻese tekonolosi faʻamaonia faailoa punou faataamilosaga o faagaau o tulaga faatonuina G652D, G657 A1, G657 A2. O filo alava e tipiina i lanu eseʻese, e faʻafaigofie ai le fesoʻotaʻiga i taimi o laina uila uaea.

Jera e tele ituaiga o uaea e faʻamoemoe i le vaega o talosaga, pei o:
1) laina autu fibre e ui mai laina
2) FTTH pa'ū alava opitika uaea
3) I totonu e tufatufaina fibre fibre uaea
4) Faʻamalulu alava e ui mai uaea
Eseese ituaiga o uaea e aofia ai vaega eseese ma faʻaaoga mo eseese faʻaoga. O nisi apalai talosaga vai faamaoniga, maualuga masini malosi, UV tetee ma matou faʻamalosia nisi mea (Uamea uʻamea, RFP, aramid vulu, sieli, PVC paipa ma isi) i uaea e faʻaleleia ai lona gaioiga.

Jera manuia tuʻufaʻatasia se fiva opitika uaea fofo mo GPON, FTTx, FTTH fesootaiga fausiaina. O a tatou uaea uʻamea e mafai ona faʻaogaina i luga o le faʻatopetope poʻo le maila mulimuli auala mo fale alamanuia, nofoaafi ma auala feʻaveaʻiga, falefaigaluega fale, aso nofoaga ma ect.

O la matou uaea na faʻamaonia i falefaigaluega a le fale gaosi poʻo le 3 pati potu suesue, asiasiga poʻo faʻataʻitaʻiga e aofia ai le faʻaofiina o tupe leiloa ma toe tupe leiloa suʻega, malosi malosi tofotofoga, vevela ma sūsū Taʻavale Tofotofoga, UV matutua suʻega ma isi mea e tusa ai ma tulaga masani o IEC-60794, RoHS ma TA

Jera ofaina uma fesoʻotaʻiga vaʻavaʻai fesoʻotaʻiga tufatufaina faʻaaoga e pei o: fiber optic cable clamp, fiber optic pacth cords, fiber optic splice closures, fiber optic termination box ma isi.

Faʻamolemole lagona le saoloto e faʻafesoʻotaʻi mai matou mo lumanaʻi faʻamatalaga!